senioři z Oustí píší blog

neděle 22. února 2015

Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny

Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny:         Dobrý zimní podvečer,   mým úkolem je popsat naši druhou lekci v první sk.  Prví část lekce proběhla ve znamení opakování tématu ...
Vystavil Unknown v 0:25 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ▼  2015 (2)
    • ►  března (1)
    • ▼  února (1)
      • Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny
  • ►  2014 (4)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  října (3)
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.