senioři z Oustí píší blog
neděle 22. února 2015
Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny
Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny
: Dobrý zimní podvečer, mým úkolem je popsat naši druhou lekci v první sk. Prví část lekce proběhla ve znamení opakování tématu ...
Novější příspěvky
Starší příspěvky
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)