neděle 22. února 2015

Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny

Senioři z Oustí píší blog : Průběh 2.lekce I.skupiny:         Dobrý zimní podvečer,   mým úkolem je popsat naši druhou lekci v první sk.  Prví část lekce proběhla ve znamení opakování tématu ...

Žádné komentáře:

Okomentovat